top of page
LINTEX Technologia

Technologia

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii produkcji, systematycznie zwiększamy możliwości produkcyjne i rozszerzamy naszą ofertę.

Park maszynowy

Dysponujemy profesjonalnie utrzymywanym, nowoczesnym parkiem maszynowym, dającym duże możliwości produkcyjne.

Nasz park maszynowy składa się z plecionkarek i innych maszyn od wiodących na rynku europejskim producentów maszyn włókienniczych takich jak Muller oraz Herzog.

Jesteśmy przygotowani do wytwarzania zarówno produktów o standardowym zastosowaniu jak również jednostkowych, specjalistycznych wzorów sznurków pod indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Znakomite parametry techniczne naszych maszyn zapewniają wysoką jakość całego procesu produkcyjnego oraz ciągłość produkcji.

Zespół

Naszym priorytetem w odniesieniu do utrzymania najwyższej jakości usług jest nasza wykwalifikowana kadra, dlatego – poza inwestowaniem w sprzęt i surowce – stawiamy na współpracę ze specjalistami. Wiedza naszych pracowników z zakresu inżynierii włókiennictwa, doświadczenie w branży i wysokie kwalifikacje do obsługi najnowocześniejszych maszyn są gwarancją dla naszych Klientów, że ich produkty powierzane są w odpowiedzialne i fachowe ręce.

Rozwój

Nieustanny rozwój pozwoli nam sprostać nowym wyzwaniom i rosnącym oczekiwaniom naszych kontrahentów. Regularny udział w międzynarodowych targach daje nam inspirację i motywuje do implementowania najnowszych rozwiązań branżowych.

Maszyny
Zespół
Rozwój
bottom of page